הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
איך זה עובד? מכשיר ביתי להסרת שיער בליזר | ipro 15

איך זה עובד?

מכשיר להסרת שיער בלייזר ביתי 15 IPRO העברה טרמית של חום הכי בטוחה לשימוש!

הולכת החום במכשיר לייזר במכון או במכשיר ביתי להסרת שיער , היא זו שקובעת את הבטיחות שלו לשימוש. במכשיר הלייזר הביתי IPRO 15 מתבצעת העברת חום טרמית ויש לו כבל טרמודינמי. אז מה זה אומר?

מה זה הולכת חום טרמית?
בדרך כלל בטבע הטמפרטורה היא זו שגורמת להגדלת של אנרגיה טרמית. לחומר בטמפרטורה גבוהה תהיה אנרגיה טרמית גגוהה, ככה זה עובד.
הולכת חום כפי שמתבצעת במכשיר לייזר ביתי 15 IPRO, הוא תהליך שבו האנרגיה עוברת דרך חומר עקב הפרשי טמפרטורה. אם ניקח דודגמה מהמטבח הרי שמוליך החום בבישול הוא תחתית הסיר שמעביר את החום לסיר כולו.5 דרגות החום של המכשיר מאפשרות לכל אחד באופן אישי התאמה מושלמת של דרגת החום שמתאימה לעור שלו, ללא כאבים, ללא מריטות, ללא טעויות וללא תאונות.מה זה כבל טרמודינמי במכשיר להסרת שיער ה-IPRO15?
מתכות בכלל מבנה האטום שלהן, הן אידיאליות להולכת חום. לכל אטום במתכות יש אלקטרונים חיצוניים ופנימיים, כאשר החיצוניים חופשיים יותר לכן הם נעים מהר יותר בתוך המתכת.
כאשר מחממים את המתכת, במקרה הזה של מכשיר הלייזר, האלקטרונים החופשיים נעים במהירות ולכן הם מייצרים חום.
לחום הזה שאצור בתוך מתכת מוליכת חום קוראים :"אנרגיה קינטית".
לכן אם נחמם את הכבל האלקטרו דינמי של המכשיר הוא יוליך חום. כל חומר אחר שיהיה בו אוויר, לא יוכל להוליך חום וליצור "העברה טרמית".
 
למה השיטה הטרמית של מכשיר ה-15 IPRO בטוחה לשימוש?
הולכת החום במכשיר הלייזר החדש IPRO 15, נעשית בהדרגתיות והיא לא עובדת על פולסים חשמליים של לייזר שעלולים חלילה לטעות במקום בו יש צורך לעשות הסרת שיער, או לעשות את זה חלילה בצורה קיצונית שעלולה להשאיר על העור צרבות.
גם השימוש העצמי מקנה למי שמסיר שיער, שליטה במכשיר ובעוצמות, ויש גם נורות בטיחות אדומות וכחולות שהן הבקרה על השימוש הנכון במכשיר.
 

אביזרי שימוש מותאמים להסרת שיער בכל אזור בגוף!
אחד הדברים החשובים בהסרת שיער בלייזר זה למקם נכון את האביזר על המקום. לדוגמא פנים דורשות אביזר מסוים, ולחזה למשל יש להסיר שיער עם אביזר שמתאים לאזור ולכן למכשיר הסרת השיער הביתי 15 IPRO יש סדרה של אביזרים:
  • חוצץ.
  • חוצץ המתאים לאזור הפנים, בית השחי ואיברים צרים נוספים.
  • חוצץ עם קצה רחב המתאים להסרת שיער מהחזה, זרועות, רגליים, גב ועוד.


5 דרגות החום של המכשיר מאפשרות לכל אחד באופן אישי התאמה מושלמת של דרגת החום שמתאימה לעור שלו, ללא כאבים, ללא מריטות, ללא טעויות וללא תאונות.


 


 
תפריט דף הבית טלפון