הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מכשיר להסרת שיער ביתי | ipro 15 הסרת שיער בלייזר

מכשיר להסרת שיער ביתי

אישה שעירה- זה סיוט יקר!
כמה כסף הוצאתן עד היום על הוצאת שיער בשיטת הלייזר, הרבה נכון ? כן זה עולה הרבה כסף אבל עכשיו זה נגמר. מכשיר חדש בשוק- 15 IPRO  מכשיר לייזר ביתי משוכלל בשיטה "טרמית" שעושה את המהפכה השקטה של הסרת השיער בלי לשלם על זה "משכנתא".

אחד הדברים ששום אישה לא יכולה לחיות אתו בשלום זה שיעור יתר. אישה שעירה נתפסת בעיני עצמה גברית, לא אסתטית, לא מושכת ולא נשית. אלפי שקלים מוציאה כל אישה מדי חודש על הסרת שיער בלייזר. כל אישה רוצה גוף חלק נשי, יפה. גוף חלק זה סמל נשי, גוף גברי הוא שעיר. אין מה לעשות כך המגדרים תופסים את עצמם ולכן אפשר להוציא מכל אישה הרבה מאוד כסף כדי להבטיח לה עור חלק. זה אומנם עובד, אבל זה יקר.
 
המהפכה של IPRO 15
IPRO 15  - הוא מכשיר לייזר ביתי לשימוש עצמי הפועל בשיטה טכנולוגית חדשה, המיישמת עיקרון מדעי בשם "העברה טרמית", זהו ייצור של פעימת חום עדינה מאוד בטיחותית המאפשרת לראשונה בארץ הסרת שיער לצמיתות בזמן קצר, בטיחותית, באופן עדין, לא כואב וסופי.
היתרונות של המכשיר להסרת שיער ביתי מול הסרת שיער במכונים היא כמובן בעלויות שעומדות היום על סכומים די נכבדים,ולעיתים גם לא מצדיקות את התוצאות.
כל מה שחשוב בהסרת שיער בלייזר זה התחברות לזקיק, כדי לחרוך אותו באופן כזה שהוא לא יצמיח שוב שיער. יש כל מיני שיטות לעשות את זה אבל השיטה של ההעברה הטרמית של המכשיר החדש IPRO 15 הוכיחה את עצמה כבעלת 35% יותר עוצמה בהסרת השיער עם תוצאות בטוחות.


הסרת שיער בלייזר
 
אף אחד חלילה לא ישאיר לך צלקת...
אחת הסכנות הגדולות והידועות של הסרת שיער בלייזר היא שימוש בחום בלתי סביר, אשר עלול חלילה לשרוף את העור ולהותיר צלקת.
מכשיר ה- IPRO15 בטוח לשימוש בזכות הכבל הטרמודינמי האחראי על העברת החום באופן בטיחותי ובמספר דרגות חום, בהתאמה אישית לכל רגישות של עור.

תוך 6-8 שבועות תגלי את הייחודיות של המכשיר ואת העור החלק שלך וזה במכשיר שמתאים את עצמו לרגישות שלך, לזמן שלך ולמספר הפעמים שתידרשי להסיר שיער בעצמך בנוחות שלך בלי עדים, בלי הפעלת כוח בלתי רצויה, בבית שלך, בפינה האינטימית שלך. הסרת שיער בטוחה נטולת נזקים במקום שהכי נוח לך להסיר אותו.
מכשיר ביתי להסרת שיער בלייזר חוסף זמן ואלפי שקלים ! כבודם של מכוני הסרת שיער כמו פרופורציה,אמריקן לייזר,קייר לייזר ועוד עומד במקום אך כאן יש עבורכם תרון איכותי זול ויעיל !
חשוב לציין: השימוש במכשיר נוח ביותר ויש לו הנדסה ארגונומית מעולה.
 

חזרה לדף הבית  
תפריט דף הבית טלפון